Kaip išsirinkti oro kondicionierių

Oro kondicionierių gausa gali sukelti galvos skausmą klientui, norinčiam išsirinkti sau tinkantį produktą. Iš tikrųjų, tereikia atsakyti į keletą klausimų, ir pasirinkimas ženkliai supaprastėja:


Noriu tik vėsinti patalpas (ir pasišildyti pavasarį, bei rudenį)

Visa šiuo metu esanti Lietuvos rinkoje buitinė kondicionavimo įranga su moderniais inverter tipo kompresoriais, kurie užtikrina gan tilų darbą ir aukštą efektyvumą. Šaldymo įranga, nepriklausomai nuo gamintojo kuri pritaikyta šaldyti patalpas turi galimybę šildyti iki -15 laipsnių Celsijaus lauko temperatūros. Pagrindiniai kriterijai atsižvelgiant į įrangos pasirinkimą šaldymui yra: Patalpos kvadratūra ir patalpos aukštis. Langų dydis ir jų kiekis. Pastato šiluminė varža. Stogo šiluminė varža, jei įranga bus montuojama tam aukšte po stogu. Vieta vidiniam ir išoriniam blokui. Esminis skirtumas pasirenkant įranga iš daugybės gamintojų: Tas, kad premium klasės gamintojų įranga pagaminta daug kokybiškiau ir iš kokybiškesnių medžiagų, kurios ne tik gražiau atrodo, bet ir turi antistatinių ir antibakterinių sąvybių. Dėka tokio plastiko žmogui tiekiamas daug švaresnis paduodamas oras. Tas ypač svarbu alergiškėms žmonėms. Premium klasės gamintojų įranga daug tilesnė, ekonomiškesnė, ilgiau tarnaujanti, gamintojas duoda 3 arba 5 metus garantijos, kai tuo tarpu vidutinės klasės duodama 2 metai garantija. Premium klasės gamintojai tokie kaip: Daikin, Mitsubishi electric. Vidutinė klasė: Midea, Elektrolux, Gree ir begalė kitų gamintojų kurių įrangos kaina panaši į šių gamintojų įrangos kainas.

Rinkitės oro kondicionierių

Noriu šildytis kondicionieriumi

Patalpų šildymas oro kondicionieriumi (oras- oras) visą žiemą. Ir šaldymas vasarą (jei to reikia). Rekomenduoju rinktis įrangą iš Japonų gamintojų tokiu kaip Daikin arba Mitsubishi electric, nes žiemos sąlygomis įrangai tenka didesnis išbandymas ir kiniečių gaminama įranga ne tik suvartoja žymiai daugiau elektros šildymui, bet ir dažniau sugenda sukeldama klientui nepageidaujamų problemų, kartais paliekant klientą be šilumos bent keliom dienom. Kas įtin nemalonų ir sukelia didesnių išlaidų.

Rinkitės šilumos siurblį